Перші ластівки (2019)

Про що серіал мелодрама «Перші ластівки (2019)»:

Серіал розповідає про складне і переломному підлітковому періоді, амбітних бунтарях, про ставлення батьків і дітей, нерозуміння двох поколінь. В даному контексті є вина і однієї й іншої сторони. Перші вічно зайняті собою і роботою і не встигають брати участь в житті своїх юних отроків, інші не бажають перебувати під контролем і всіма можливими способами намагаються домогтися для себе свободи і можливість самим приймати важливі життєві рішення. У сюжеті йтиметься про самих різних сім'ях, як заможних, так і про середню прошарку суспільства і незаможних. Але взаємини, питання і проблеми у всіх цих людей практично одні і ті ж.

Є досить сумні моменти, є і смішні. Хлопці та дівчата переживають своє дорослішання, і намагаючись зробити самостійно перші дорослі кроки роблять багато серйозних і болючих помилок. Важко сприймають кожен удар долі, розчарування перших романтичних почуттів, зрада, ненависть і втрати. Але по-іншому їм і не пізнати всієї правди про сувору реальність і те що кожен вчинок повинен обдумувати і за все мчить відповідальність. Глядач співпереживає з головними героями всі події, що: радіти і плакати, сміятися і сумувати і навіть змусять задуматися над деякими ситуаціями.

Серіал Перші ластівки (2019) 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Мелодрама «Перші ластівки (2019)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Алла
  Цитата: Катя
  Позитивний та цікавий фільм

  Очень интересно, где вы увидели там позитив!?
 2. Оксана
  Крім першої серії інші недоступні. В чому проблема,
 3. Кіра
  Серіал з дуже захоплюючою концепцією. Але дуже прикро що ті події що зображуться в цьому серіалі мають місце у сучасному світі.
 4. Правда
  Сериал13 причин почему. Та же история. Ещё раз убеждуюсь в том что украинский кинематографа страдает от недостатка фантазии. Тупо одно и тоже. Фу аж бесит
 5. Тетяна
  Фільм вартий найбільшої уваги для всієї сім'ї
 6. Аня
  Дуже прикро, що так дійсно є...
 7. Варвара
  Дуже класний

  Классной дуже
 8. Катя
  Позитивний та цікавий фільм
» » Перші ластівки (2019)