Ніхто, крім нас (2018)

Про що серіал мелодрама «Ніхто, крім нас (2018)»:

Дві рідні сестри Люба і Віра давно стали чужими людьми і перестали спілкуватися. Їх різні характери та погляди на життя, регулярно ставали приводом для сварок і образ.

Люба вважає, що важливіше сім'ї і близьких людей у світі нічого не існує. Вона весь свій час проводить поруч з чоловіком Кирилом і двома чудовими дітьми. Сувора мама, розписує день для всього сімейства буквально по хвилинах, навіть чоловік — керівник великої фірми, беззаперечно виконує всі її накази. Ось тільки турботлива дружина не помічає, що чоловік і діти втомилися від такої турботи, вони хочуть свободи і різноманітності. Невдовзі чоловік не витримав, і знайшов для подружжя заміну у вигляді прекрасної молодої секретарки.

Віра завідує відділенням хірургії, і весь свій час проводить на роботі. Вона не шкодує на своїх пацієнтів ні часу ні сил, адже від її праці залежать життя людей. Жінка настільки занурилася в образ лікаря-трудоголіка, що не помітила, як її дочка виросла, без маминої турботи і ласки. Одного разу, її заздрісні колеги підлаштовують начальниці великі неприємності. Віру не тільки усувають від роботи, але і заводять кримінальну справу, щоб відправити у в'язницю.

Опинившись в скрутних ситуаціях, коли втрачено все, сестри вирішують відкласти свої образи і спробувати разом подолати неприємності і розчарування...

Серіал Ніхто, крім нас (2018) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Ніхто, крім нас (2018)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Ніхто, крім нас (2018)