Форс-мажор (2016)

Про що серіал мелодрама «Форс-мажор (2016)»:

Головним героєм кримінально-комедійного серіалу «Форс-мажор» виявляється самий звичайний медбрат по імені Віктор. Він працює в клініці, яка займається пластичною хірургією. Будучи дуже скромним і безвідмовним людиною, він вже давно звик підкорятися абсолютно всім, хто до нього звертається, включаючи родичів, приятелів і клієнтів.

Одного разу в медичний заклад, де працює головний герой, звертається місцевий кримінальний авторитет на прізвисько Терапевт. Глава злочинного угруповання хоче кардинально змінити свою зовнішність для того, щоб сховатися від переслідування з боку поліцейських і недоброзичливців.

Під час операції кримінальний авторитет вмирає. Віктор близько приймає до серця, вважаючи, що саме він винен у смерті Терапевта. З цього моменту він починає побоюватися, що хтось із наближених злочинця захоче помститися йому. Проте Артем, друг Віктора, пропонує йому нестандартний вихід – перевтілитися у Терапевта. З цього моменту життя головного героя круто змінюється.

Дивіться серії комедійно-кримінального серіалу «Форс-мажор» онлайн на нашому сайті і спостерігайте за тим, як будуть розвиватися події далі.

Серіал Форс-мажор (2016) 1-4, 5, 6 серія дивитися онлайн всі серії підрят 6 серій

Мелодрама «Форс-мажор (2016)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Форс-мажор (2016)