Ніколи не буває пізно (2019)

Про що серіал мелодрама «Ніколи не буває пізно (2019)»:

Для головної героїні сім'я була найдорожче в житті, вона дуже цінувала кожен прожитий момент. Намагалася зробити так, щоб її чоловік був усім задоволений, а заздрісники лише лихословили за спиною про те, що ідеальних жінок не буває. Багато знайомих намагалися знайти у неї вади, але чоловік завжди говорив про те, що його дружина бездоганна. Це викликало повагу з боку чоловіків і гнівні погляди з боку жінок. Несподівано все змінилося. Після стількох років спільного життя вона дізналася про те, що він був невірний. Банальна історія - змінив по п'яні 1 раз, а потім не міг вже повернутися в сім'ю колишнім.

Тепер йому було з чим, а точніше, з ким порівнювати і кожен день він знаходив недоліки у тій, яку ще вчора вважав бездоганною. Змиритися з цим його дружина не могла і вже тим більше не змогла прийняти той факт, що він ходить наліво. Ось так і розпалася, ідеальна сім'я, про яку раніше складали легенди. Як починати життя з нуля самостійно, героїня не знала, тому що у неї не було ніякого досвіду роботи. А між тим було необхідно вчитися ставати незалежною, утримувати своїх дітей самостійно і вірити в краще, незважаючи ні на що. Нове життя піднесе нові сюрпризи і дівчина ще не раз згадає про те, як добре їй було замужем. Чоловік, теж наскітавшісь, зрозуміє, що краще коханої дружини нікого немає на білому світі і це правда.

Ось тільки щоб почати цінувати все, що раніше здавалося їм повсякденним і нудним, потрібно було все це пережити. Повноцінно отримати максимум страждань і почати все з чистого аркуша. Правда є одне «але» ... Ні він, ні вона не вірять, що вони зможуть все виправити хоч колись. Так чи інакше, але життя їх багато чому вже навчила і доведеться тепер всі свої знову набуті навички застосовувати на практиці і враховувати при нових обставинах.

Серіал Ніколи не буває пізно (2019) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Ніколи не буває пізно (2019)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Ніколи не буває пізно (2019)