Кохання говорить (2015)

Про що серіал мелодрама «Кохання говорить (2015)»:

Головна героїня фільму "Любов говорить" - добра і довірлива жінка на ім'я Люба. Багато років тому, її зрадив коханий, дізнавшись про її вагітність, він кинув її напризволяще. Люба розуміє, що однією виховувати дитину дуже складно, і виходить заміж за нелюба. Спочатку чоловік намагався, і робив все заради своєї сім'ї, але, з часом, почуття згасали і чоловік ставав просто нестерпним.

Одного разу, в п'яному вигляді, він трохи не погубив дитини, і цей випадок, поставив крапку на сімейному житті Люби. Вона зібрала речі і поїхала в Столицю, на пошуки нового життя. У Москві вона знайомиться з кримінальним авторитетам і стає його коханкою, натомість отримує фінансову підтримку і створює власний бізнес. Але доля знову підносить неприємності: бандит відбирає бізнес, який Люба розкрутила, і залишає її ні з чим.

Поява колишнього чоловіка, який після довгих років згадав про свого сина, сильно позначилося на здоров'ї Люби, у неї почалися проблеми з мовленням. Щоб позбавиться від серйозної недуги, героїня кидає все і їде в невелике село, до лікаря-логопеда Сергію. Через деякий час, доктор допомагає Любе і стає для неї найближчою людиною. Але минуле Люби, і тут стає перешкодою...

Серіал Кохання говорить (2015) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Мелодрама «Кохання говорить (2015)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Кохання говорить (2015)