Підкидьки (2016)

Про що серіал мелодрама «Підкидьки (2016)»:

Досить велика чисельність жінок мають проблеми із вагітністю і материнством, як це показано в серіалі про підкидьків. Навіть згодом кропітких обстежень, коли протікає велика кількість часу, нічого не виходить виправити. Лікарі не всякий раз готові обрати вірну методику для що або ж іншої матері. В базі представленого серіалу включено дванадцять ситуацій, що розповідають про різні представниць прекрасної статі.

Як раз вони не були удостоєні материнства. Унаслідок конкретних подій, включаючи особисте небажання захоплюватися вихованням малюка, їм довелося залишити його на сторонніх людей і медичних працівників. Лише тільки вони готові висловити милосердя з подкидышам. Найжахливіше в цьому те, що рідна мати не розуміє всієї драматичності ситуації для дитини. Так як у малюка немає нікого рідніше.

У підсумку хлопців віддають стороннім опікунам, які хочуть проявляти турботу і любов, на відміну від рідних матерів, яким було начхати на власних дітей. В черговий раз завідуюча, яка працює в дитячому філіалі, де присутні кинуті малюки, жадає відмовити дурну матір, щоб вона не залишала малюка. Треба вміти допомагати всякої матері з сумнівами, яка не впевнена, що впорається з вихованням.

Серіал Підкидьки (2016) 1- 21, 22, 23, 24 серія дивитися онлайн всі серії підрят 24 серии

Мелодрама «Підкидьки (2016)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Підкидьки (2016)