Сільський детектив. Яблуня розбрату (2019)

Про що серіал мелодрама «Сільський детектив. Яблуня розбрату (2019)»:

Олеся — типова представниця успішних бізнес-леді. Її кар'єра в місті незмінно росте вгору, її поважають, ставлять у приклад, намагаються прислухатися до її порад. Ось тільки на особистому фронті все спокійно і без серйозних перспектив. Але зараз це її турбує не так сильно, оскільки дідусь жінки Василя став фігурантом справи про вбивство. Жертвою став його знайомий і сусід за сумісництвом Степан, який працював єгерем.

Головна героїня детектива Сільський детектив. Яблуня розбрату відправляється в село незважаючи на те, що з дідом вже давно не спілкувалися. Тим часом, підозрюваний чоловік, на тлі запеклої захисту своєї невинності, стикається ще й з проблемами зі здоров'ям. Василь потрапляє в лікарню і Олесі доводиться доглядати за домашньою обителлю. Далі у фільмі жінку очікує власне розслідування, боротьба з презирливим ставленням жителів села і навіть залицяльники.

Цікаво, що в 1960-х роках вийшло два радянських кінотвору, назви яких разом створять найменування на даній стрічці. Мова йде про комедії Яблуко розбрату (1962) і картині Сільський детектив (1968). До того ж, згаданий фразеологізм часто використовується для назви серій і епізодів багатосерійних фільмів і телевізійних програм.

Серіал Сільський детектив. Яблуня розбрату (2019) 1, 2 серія дивитися онлайн всі серії підрят 2 серії

Мелодрама «Сільський детектив. Яблуня розбрату (2019)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Сільський детектив. Яблуня розбрату (2019)