Недолуга невістка (2012)

Про що серіал мелодрама «Недолуга невістка (2012)»:

Мелодрама російського режисера Сергія Бистрицького. Головні ролі зіграли Поліна Бистрицька, Микита Звєрєв, Юлія Майборода.

У цій картини переплелися проблеми сімейні, часто дуже трагічні і комедійні нотки, пов'язані з інтригами літніх людей. Зав'язка сюжету досить сумна: жила була сімейна пара, і був у них син Денис. І вісь з яких причин батьки хлопчика розлучаються, а дитину сплавляють літнім свекрів, які живуть у селищі. Через деякий час після розлучення батько Дениса гине, а за осиротілим хлопцем раптово вирішує приїхати його мати і забрати від бабці з дідом. Альо люди похилого віку, звичайно ж, не хочуть розлучатися з онуком, адже він їх єдина радість і сенс життя. Ненависна невістка встановлена за двері, але цим її не зупинити.

Гряді суд, і швидше за все за його підсумками хлопчика віддадуть рідної матері, чого боятися старші Рожковы. І їм приходити в голову ідея, як зробити так, щоб і Денис, і Ліза (так звуть його маму) залишилися жити в цьому ж селищі. Всього-то й потрібно видати невістку знову заміж, та за такої людини, який ніколи не захоче звідси їхати. Альо звести молоду жінку з місцевім жителем виявляється не настільки просто, як це здавалося спочатку. Чи вийде у свекрів зіграти нову весілля і не втратити свого онука? І як смороду зможуть перехитрити Лізу? Це досить зворушлива вітчизняна мелодрама, показує реалії життя в сільській місцевості.

Серіал Недолуга невістка (2012) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Недолуга невістка (2012)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Недолуга невістка (2012)