Вкради мене (2013)

Про що серіал мелодрама «Вкради мене (2013)»:

Драматичний кримінальний серіал від російського режисера В'ячеслава Лаврова і сценариста Юлії Климок. Головні ролі виконали Інна Коляда, Олена Івченко та Олександр Аверков.

Це гостросюжетна історія, в центрі якої молода і нестерпна характером дівчина на ім'я Агнія - дев'ятнадцятирічна донька директора досить престижною і процвітаючої компанії. Папаша настільки розпестив свою дитину, годуючи його з золотою ложечки і потураючи кожної слабкості, що тепер з гіркотою і жахом пожинає плоди своєї безвідповідальності і необережності. До того ж безрозсудну поведінку молодої особи дратує і оточення боса. Якось раз дівчині спало на думку придбати власну квартиру, щоб повністю відчути себе дорослою і більш самостійною. Природно за виконанням такого гучного бажання вона звертається до свого улюбленого батька.

Чоловік відповідає категоричною відмовою, що збиває Агнію з пантелику. Тому вона вирішує піти на підлість і обманним чином зімітувати своє викрадення. Таким чином, отриманий викуп вона витратить на покупку заповітного житла. У цій афері їй допомагає батьківський співробітник Олексій Лопухін, який не відразу зрозумів, в яку халепу він має догодити. Про це незабаром випадково дізнається батько Агнії, який не подає вигляду і підіграє нестерпною дочки. Однак так вийшло, що головна героїня стає жертвою вже справжнього викрадення. Але чи повірить в це батько, якого так жорстоко намагалося обдурити власну рідне дитя?

Серіал Вкради мене (2013) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Вкради мене (2013)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Вкради мене (2013)