З привітом, Козаностра (2010)

Про що фільм мелодрама «З привітом, Козаностра (2010)»:

Два роки тому Марія (Марія Куликова) поїхала на заробітки в Італію. Фізична праця давався жінці нелегко, але ще важче було обходитися без чоловіка і сина. Марії не терпілося повернутися на батьківщину, щоб поглянути на улюблений будинок і свою сім'ю. Однак, по поверненню їй відкрилася зовсім неприваблива картина: чоловік знайшов їй заміну. Слідом за цим Марію чекало ще одне випробування.

Всім знайомим давно був відомий норовисту вдачу Марії, а її поїздка в Італію стала причиною появи нового її прізвисько — Козаностра. Таке гумористичне ім'я відображало своєрідний характер Марії, її принциповість і впевненість у собі. Жінка з такими поглядами на життя не змогла простити зраду чоловіка, тому залишилася одна. Марії довелося самостійно долати всі подальші неприємності, які так і сипалися на нього з усіх сторін.

Мелодрама З привітом, Козаностра — це фільм про сильну жінку, яка вирішила налагодити матеріальне становище своєї сім'ї. Для цього вона вирушила працювати доглядальницею в іншу країну, але по поверненню виявилося, що сім'ї більше немає. Така історія показує всі недоліки довгої розлуки і небезпека відносин на відстані, яка робить близьких людей чужими один одному.

Мелодрама «З привітом, Козаностра (2010)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » З привітом, Козаностра (2010)