Простіше пареної ріпи (2016)

Про що серіал мелодрама «Простіше пареної ріпи (2016)»:

Мелодрама оповідає про дівчину, що з дитинства мріяла слідувати по стопах батька. Головну героїню звати Надія Лимонова. Вона добра, доброзичлива, порядна жінка. Її батько відомий кухар. Мріє вона керувати рестораном, де будуть подавати тільки корисні і смачні страви. Підступна доля, завжди змінює плани людей. Мета Надійки виявилася недосяжною. У повному відчай їде в маленьке містечко під назвою Біла Глина.

Вона працює у звичайній їдальні завідуючої, яка знаходиться у трамвайному депо. Звичайно, мріяла вона про інше. Виявляється, що директор Олексій найняв дівчатко не з доброї волі. Мер містечка порадив взяти недосвідчену дівчину спеціально, щоб вона розорила їдальню. Тоді її можна закрити і позбутися від неї. Якщо місія буде виконана, то глава міста здасть будинок в оренду для розкішного ресторану. Чоловіку світить грошову винагороду. Йому вдасться зберегти трамвай, який полюбився місцевим жителям з давніх пір.

Юна кухарка з ентузіазмом береться за улюблену справу. Колектив зустрічає її з негативом, висловлює невдоволення і не проявляє ніякої поваги до начальства. Через деякий час їй вдається налагодити спілкування з колегами. Через місяці провінційна забігайлівка перетворюється на улюблене місце городян. Тут недорога їжа і великі порції. Хлопець закохується в дівчину без пам'яті. Але вона ще не знає, навіщо її покликали на цю посаду. Справжня любов готова витримати обман?

Серіал Простіше пареної ріпи (2016) 1, 2 серія дивитися онлайн всі серії підрят 2 серії

Мелодрама «Простіше пареної ріпи (2016)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Простіше пареної ріпи (2016)