Ти мій світ (2018)

Про що фільм мелодрама «Ти мій світ (2018)»:

Наталя прожила в щасливому шлюбі більше двадцяти років. У житті вона побачила всяке, не раз розчаровувалася в чоловіка, але все конфлікти закінчувалися миром. Героїня завжди вважала себе щасливою людиною, у неї підростає чудовий син, вона працює на улюбленій роботі в квітковому магазині. Наталя сильно любить квіти, вона з дитинства мріяла стати флористом і робити дні людей яскравіше. Але в один момент життя героїні кардинально змінюється. Чоловік вирішує кинути Наталю, змінивши їй з іншою жінкою.

У день серебренной весілля героїв, чоловік зізнається в зраді. Наталя цілий тиждень готувалася до свята, вона хотіла зробити цей день незабутнім і подякувати чоловіка за щасливе життя. Але у долі інші плани. Героїня не могла стримати сліз, вона пригнічена горем, розчаровується в щастя. У неї настає чорна смуга, Наталі доводиться самій виховувати сина і ставити його на ноги.

Після дощу завжди виходить веселка. Не оминуло стороною героїню і щастя, її син збирається одружитися. В день весілля Наталя знайомиться з батьком невістки і впізнає в ньому свого настирливого і докучливого клієнта. Але заради дітей родичі поводяться пристойно, не виказуючи ненависті один до одного. Єгор тепер сват героїні, їм разом доводиться допомагати дітям, що змінює їх думку один про одного. У героїв починається взаємна симпатія, але в той момент в життя Наталії знову зривається колишній чоловік. Кого вибере героїня?

Мелодрама «Ти мій світ (2018)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Ти мій світ (2018)