Кришталева мрія (2020)

Мелодрама Кришталева мрія (2020) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серії
Премєра:
1 березня 2020
Країна:
Тривалість:
45 хв.
Рейтинг:

Про що серіал мелодрама «Кришталева мрія (2020)»:

«Кришталева мрія» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого знаходиться молода дівчина Надія. Вона була юною і вельми романтичною особою. Вона була сповнена мрій і великих планів на власне майбутнє. Молода дівчина планувала втілити всі свої плани в реальність, як тільки закінчить середній навчальний заклад. Після закінчення школи вона відразу приступила до свого плану. Дівчина з легкістю, притому з першого разу вступила до місцевого ВУЗУ. Звичайно, їй хотілося б вчитися десь за кордоном або хоча б у столиці, але вона розуміла, що такої можливості у неї зараз просто немає. Її виховувала мама, яка все своє життя тяглося на єдину й кохану дочку.

Зараз мама була безмірно щаслива і пишалася успіхами доньки. Для неї навіть надходження дочки в провінційний університет було приводом для гордості. З кожним днем Надя ставала старшою. До неї поступово приходила справжня жіноча краса. В цілому, її життя складалося досить не погано. Особливих приводів для смутку у дівчини не було. Але одного разу життя молодої дівчини змінюється кардинальним чином. Всього лише один досить неприємний інцидент, який стався на дискотеки, ставить під удар майбутнє молодої красуні. Між Надією і місцевим «мажором» Валькой відбувається серйозний конфлікт. В результаті цього головній героїні доводиться покинути рідне містечко. Вона вирішує перебратися до столиці, до того ж саме там живе її рідний батько. Вона не бачила його жодного разу в житті, але сподівається, що хоча б зараз він зможе надати їй допомогу.

Надя була дуже здивована, коли виявила, що її батько – досить впливова і багата особистість. У нього були великі можливості, і його життя складалося дуже добре. Несподіваній появі дочки в своєму житті він був радий. Він сподівається, що вона не зникне і готовий допомагати їй забезпечувати. Надя про таке життя і мріяти не могла. Однак незабаром виявиться, що чарівна казка – це всього лише обман. Реальність більш сувора і небезпечна. Життя в галасливій столиці виявилася набагато складніше, ніж дівчина собі уявляла. Її чекали випробування, до яких вона була абсолютно не готова. Чи вдасться їй впоратися з навалившимися на неї неприємностями? Вона повинна влитися в московську життя, якщо планує і далі тут жити. З іншого боку, у неї завжди є запасний варіант – рідне селище, в якому вона виросла і де її завжди чекає мама. Що обере молода амбіційна дівчина?

Серіал Кришталева мрія (2020) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Кришталева мрія (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Кришталева мрія (2020)