Від пацанки до панянки 4 сезон (2020)

Мелодрама Від пацанки до панянки 4 сезон (2020) дивитися онлайн в хорошій якості
Премєра:
17 лютого 2020
Країна:
Режисер:
У ролях актори:
Тривалість:
60 хв.
Рейтинг:

Про що «Від пацанки до панянки 4 сезон (2020)»:

Через довгих 12 місяців перерви, на новому каналі виходить новий 4 сезон популярного шоу " Від пацанки до панянки (2020). Головними героями проекту стануть представники самого прекрасної статі, які прийшли не шоу, щоб змінити себе і стати справжніми леді. Тут нічого просто так не дається, за все доводиться платити, тільки не грошима, а старанням або ганьбою на всю країну. На проект приходять самі нечемні особистості, які ніколи не вміли поводитися з інтелігентними чоловіками і поважати старших. Єдине, що вміють ці дівчата, це лаятися матом і пити пиво в пабі.

Але прийшов час міняти імідж і внутрішній світ. А почати треба зі зміни оточення, тепер дівчат будуть оточувати педагоги і вихователі, які повинні прокласти їм шлях у нове життя. Але все тільки добре виглядає, насправді героїням доведеться доїти корів, прибирати в стайні, мити свиней, вчиться готувати. Пройти таку школу не кожному під силу, багато здадуться, але ті, хто дійде до фіналу, вже точно змінять своє минуле життя.

В 4 сезоні вихованням дівчат буде займатися новий склад педагогів, але імена поки не розкриті. Все залишається в секреті, відомо одне, це три блондинки з різних сфер зайнятості, але з дуже високим рівнем інтелекту і виховання.

ТВ шоу «Від пацанки до панянки 4 сезон (2020)» дивитися онлайн

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Від пацанки до панянки 4 сезон (2020)