Московські таємниці. Бідна Ліза (2019)

Про що серіал мелодрама «Московські таємниці. Бідна Ліза (2019)»:

Московські таємниці. Бідна Ліза дивитися онлайн всі серії підряд прем'єра нового сезону. Анастасія Вяземська досвідчений слідчий приймає активну участь у розкритті найбільш заплутаних і часом дійсно містичних детективних історій. Кожна історія заповнена незвичайним колоритом, власною атмосферою і потужної інтригою, яка зовсім не обходиться без таємничих загадок і секретів.

Таємниці здатні зруйнувати всю долю людини. Але іноді саме розкриття таємниць може призвести до загибелі людини, який ретельно намагався зберегти її. За сюжетом черговий історії Московські таємниці. Бідна Ліза онлайн в одному зі столичних парків в ставку виявлена мертва дівчина. Незабаром слідству вдалося встановити особу загиблої. Їй виявилася бібліотекар Культурного центру Єлизавета. Слідство починає розробляє версії причин вбивства. Їх виявилося декілька. Одним з претендентів у підозрювані виявився зведений брат Лізи, який гостро потребував грошей і міг бути зацікавлений у своїй частці від проданої квартири. Інший підозрюваний антиквар, у якого зовсім нещодавно Ліза придбала старовинну книгу. А за версією колишнього коханого Ераста, Ліза подібно до героїні Карамзіна, зовсім могла покінчити життя самогубством через нещасливе кохання. Слідство поки що жодну з версій не відкидає, а, навпаки, ретельно опрацьовує кожен нюанс, роблячи висновки.

Настя Вяземська в даний момент розробляє власну версію, яка здається найбільш вірогідною. В династії Лізи жив відомий купець-колекціонер, який по нещастю втратив всі свої цінні твори, крім однієї. Настя раптово виявила, що ця коштовність довгі роки зберігалася в родині Лізи, а значить загибла дівчина була єдиною законною власницею безцінної реліквії. Цілком очевидно, що Лізи могли вбити через скарби. Настя відчуває, що напала на вірний слід і в жодному разі не збирається упускати найменшу можливість викрити справжнього злочинця, як би майстерно не маскувався.

Серіал Московські таємниці. Бідна Ліза (2019) 1, 2 серія дивитися онлайн всі серії підрят 2 серії

Мелодрама «Московські таємниці. Бідна Ліза (2019)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Московські таємниці. Бідна Ліза (2019)