Вірність (2017)

Про що серіал мелодрама «Вірність (2017)»:

«Вірність» - новий мелодраматичний серіал російського виробництва. Головна героїня серіалу – Ася – звичайна молода дівчина з села. Коли вона була маленькою, вона дуже любила роздивлятися різні глянцеві журнали, милуватися красивими жінками на сторінках цих журналів. З дитинства дівчину тягло до краси і моди. Свої перші експерименти вона робила на своїх ляльок. Мама дівчинки лише зітхала з сумом, коли бачила, що залишилося від її косметики.

Дівчинка з кожним роком дорослішала, а її майстерність зростала. Ось вже однокласниці бігали до неї за макіяжем для якогось заходу, будь то звичайне побачення або дискотека. Коли вона закінчила школу, вона вирушила до Москви, щоб далі розвиватися і стати професійним візажистом. Головній героїні дуже пощастило, адже її помітили. Її талант, почуття стилю і індивідуальний підхід були оцінені. Дівчина пройшла спеціалізовані курси і влаштувалася в один дуже елітний салон. Ася з легкістю знаходила підхід навіть до самим непростим клієнтам, і саме це допомогла головної героїні в кар'єрному зростанні.

Вона була розумною і чарівною, що дозволяло їй порозумітися з будь клієнткою. Вона прекрасно розуміла зовнішність жінки, вміла підкреслити достоїнства клієнтки і вміло приховувала її недоліки. Вона не тільки мала великий успіх в салоні, але й брала участь у різних престижних конкурсах – це все додало імені дівчини велику популярність. Незабаром вона стала успішною, фінансово незалежною, діловою жінкою. Ася змогла обзавестися гарною, стильно облаштованій квартирою. Вона розуміла, що наступний крок у її житті – це відкриття власного салону. Вона володіла діловою хваткою, відмінно знала даний бізнес, до того ж її послуги були затребувані на ринку, тому що у неї були всі передумови для успіху її салону.

Так воно і сталося – її салон був дуже популярним у місті, відвідувачі шикувалися в черги. Успіх у роботі далеко відкинув особисте життя головної героїні. У неї навіть не було часу замислитися над своєю самотністю. Одного разу вона вирішила взяти нетривала відпустка, щоб з'їздити додому і провідати своїх родичів. Природно, її поява в селі справило справжній фурор. Вона була дуже товариською і відкритою, вона з легкістю домоглася симпатії серед місцевої чоловічої половини. Одночасно з симпатією чоловіків, вона заробила неприязнь з боку жінок. Рідні були дуже раді приїзду Асі. Вони влаштували свято, на яку запросили і нещодавно переїхав по сусідству чоловіка. Захар виявився протилежністю Асі – він був мовчазний і задумливий. Але саме він зміг перевернути світогляд головної героїні і змінити її життя...

Серіал Вірність (2017) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Вірність (2017)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Вірність (2017)