Родинні зв'язки 2 (2020)

Про що серіал мелодрама «Родинні зв'язки 2 (2020)»:

«Родинні зв'язки-2» - продовження мелодрами, в центрі подій якого знаходиться молода дівчина Марія. Вона була вихованкою дитячого будинку. Як правило, більшість вихованців так нічого в житті і не домагаються і завжди звинувачують у цьому кинули їх батьків, не правильно сформовану долю і подібні обставини. Але тільки не Марія. Вона не збиралася ставити хрест на своєму житті тільки тому, що їй довелося рости в дитячому будинку. Вона пробивалася через суворі життєві обставини, через жорстоку реальність. У неї не було потрібних знайомств, вона не мала ніякої фінансової підтримки, але вона змогла домогтися бажаного в життя. Практично відразу ж після випуску з дитячого будинку вона без пам'яті закохалася в одного чарівного парубка. Вона повела себе необережно, з головою кинувся у відносини і незабаром завагітніла.

Вона дивилася на ситуацію тверезим поглядом і розуміла, що їй не досягти висот у житті, якщо вона залишить дитину. Довгоочікуваний успіх пройде повз неї, якщо вона зараз перетворитися на маму з нескінченними проблемами і турботами. Тому вона приймає досить непросте, але серйозне рішення в своєму житті. Незважаючи на те, що вона і сама виросла в дитячому будинку, і знає, що це таке, вона вирішує відмовитися від дитини в пологовому будинку. Практично без тіні жалю вона почала займатися облаштуванням свого власного життя. Вона здобула юридичну освіту, і через роки стала досить відомим юристом. Вона вийшла заміж – у неї чудовий чоловік, і разом вони виховують двох дітей. Все складається дуже вдалим чином.

Але все міняється, коли одного разу на порозі її будинку з'являється дівчинка-підліток. Вона заявляється, що Маша є її біологічною матір'ю. У неї навіть є на це підтверджують документи. Марія була збентежена. Вона ніколи в житті не розповідала чоловікові про свій вчинок, скоєний в молодості. Але зараз діватися було нікуди. Їй доведеться з гідністю визнати свою помилку. Але вона поняття не має, як розповісти про це своєму коханому чоловікові. Він боготворив і вважав її приголомшливою жінкою. Не зміниться його думку, коли він дізнається правду? Як Марія розповість про існування старшої сестри своїм дітям? Анастасія, в підсумку, пообіцяла мовчати і нікому не розповідати про своє існування, але вимагає за це чималу суму грошей. Головна героїня виявляється в непростій ситуації і не знає, яке рішення прийняти.

Серіал Родинні зв'язки 2 (2020) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Родинні зв'язки 2 (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Родинні зв'язки 2 (2020)