Невський. Перевірка на міцність (2017)

Про що серіал мелодрама «Невський. Перевірка на міцність (2017)»:

Багатосерійний детектив про молодого детектива, який вирішив піти проти системи, але не чекав що на шляху боротьби з корупцією, він зустрітися з настільки сильним опором «Невський» був створений в 2016 режисерами і постановниками Олексієм Павловим і Андрієм Коршуновым на замовлення російського телеканалу НТВ. Головні ролі в кримінальній драмі виконали такі актори як Антон Васильєв, Андрій Гульнев, Сергій Кошонін і Марія Капустинска. Прем'єра другого сезону відбудеться у квітні 2017 року в праймтайме на НТВ, ну а глядачі, у яких немає часу на телебаченні, але які є справжніми шанувальниками майстерно поставлених детективних історій, можуть подивитися перші серії продовження багатосерійної стрічки «Невський» в високій якості у нас на сайті відразу ж після прем'єри!

Сюжетна лінія проекту розгортається навколо звичайного співробітника поліції Паші Семенова, а дія розгортається в наші дні, в одному з поліцейських відділків в культурній столиці Росії Санкт-Петербурзі. У свої двадцять п'ять герою вдалося взяти участь не в одній складній і небезпечній операції, він з десяток разів ризикував собою, посадив за ґрати безліч дрібних порушників закону, ґвалтівників і навіть парочку пітерських кримінальних авторитетів. Зрозуміло, досвід у героя великий, але, все ж, навіть після серії подвигів на професійному терені може знайтися пара-трійка співробітників ділянки, які сумніваються в компетентності головного героя. Останнім часом Павло був поглинений всього лише однією справою, яке на перший погляд може здатися непримітним і зовсім дріб'язковим.

Справа в тому, що дочка одного з найвпливовіших бізнесменів міста пропала. Поліція спочатку списувала все на підлітковий вік дівчинки, мовляв запаморочив їй голову хлопець і вона втекла з дому, але Семенов відразу ж помітив – справа не чисто. Якими б розпещеними не були діти багатіїв, але докази наявності. Дівчинка не повідомила нічого батькам, не взяла одяг, залишила сумочку, і в кімнаті зниклої знайшлися дивні сліди... Таким чином, Семенов вийшов на слід злочинця і повернув потерпілу батькові. Той же в подяку за врятоване чадо перевів героя в центральний відділ Петербурга. Паша, звичайно ж, бере подяку, адже тепер він отримує шанс на подальше просування по кар'єрних сходах, але він явно не в захваті від всього, що відбувається, тому що в той же самий час він усвідомлює, що домігся цього не самостійно! Саме з цієї ноти і починається історія оновленого Павла Семенова, в якій він буде шукати себе і свої методи розслідування справ...

Серіал Невський. Перевірка на міцність (2017) 1- 29, 30, 31, 32 серія дивитися онлайн всі серії підрят 32 серії

Мелодрама «Невський. Перевірка на міцність (2017)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Невський. Перевірка на міцність (2017)