Поліцейський роман (2020)

Про що серіал мелодрама «Поліцейський роман (2020)»:

«Поліцейський роман» - новий драматичний кримінальний фільм російського виробництва, у центрі подій якого знаходиться Сергій Бачурін – оперативник забійного відділу, справжній професіонал своєї справи. Він відрізнявся досить жорсткий характер, завжди був упертим і цілеспрямованим. Але що найголовніше – він не рідко йшов проти системи, якщо бачив в цьому необхідність. З-за його складного характеру йому не вдавалося побудувати відносини з жінками. У нього було безліч службових романів, але жоден з них не переріс у щось більш серйозне. У стосунках з жінками він часто був грубим і цинічним.

І ніхто не здогадується про те, що у нього є свої причини, чому він став таким. Колись він був одружений і дуже любив дружину. Проте їх відносини склалися не найкращим чином. Одного разу дружина просто пішла від нього, закохавшись в іншого чоловіка. Для Сергія це стало великою несподіванкою. Він тяжко пережив її зраду. Ніколи в житті він не міг подумати, що вона здатна на таке. З тих пір він був досить цинічною людиною і не особливо вірив у щирість і чесність оточуючих. До того ж він досі любив свою колишню дружину, хоч і приховував це. Вона пішла від нього, і він розумів, що нічого доброго з цього не вийде.

Тим не менш, він не міг змусити своє серце замовкнути. Воно ще пам'ятало колишні почуття і щасливі миті разом. Можливо, саме тому чоловікові складно будувати нові відносини. У кожній жінці він намагається знайти свою дружину, і, коли цього не трапляється, він розчаровується. Сергій намагається відволікатися від подібних думок та багато займається роботою. Чергова справа виявляється досить заплутаним і складним. Відома в місті журналістка була вбита. Розслідування її смерті було доручено Бачурину. Він не замислюючись береться за справу і незабаром стикається з незвичайними подробицями. Він починає підозрювати, що даний злочин певним чином пов'язане з його власним минулим. Такого він ніяк не очікував, але ігнорувати це дуже складно. Йому доведеться знову зустрітися з тими людьми зі свого минулого, яких він так старався забути. Звичайно, це можна вважати відмінною можливістю розібратися в собі і хоч щось змінити у своєму подальшому житті. Але головному героєві дуже не просто дізнаватися правду. Як виявилося, в його житті було надто багато таємниць, про які він навіть не підозрював, а тепер відразу зіткнувся з ними.

Серіал Поліцейський роман (2020) 1, 2 серія дивитися онлайн всі серії підрят 2 серії

Мелодрама «Поліцейський роман (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Поліцейський роман (2020)