Детектив на мільйон (2020)

Про що серіал мелодрама «Детектив на мільйон (2020)»:

«Детектив на мільйон» - новий детективний кримінальний серіал російського виробництва, у центрі подій якого знаходиться успішний бізнесмен Олег Філатов. Свій перший мільйон чоловік заробив вже давно. Всього у своєму житті головний герой домагався самостійно і ніколи не розраховував на оточуючих людей. Він був досить успішним і заможним, тому прийшла пора задуматися про створення сім'ї. Олег довгий час шукав підходящу кандидатуру – жінку, з якою він захоче прожити все своє життя. Після тривалих пошуків він все ж таки знайшов її. Проте доля розпорядилася інакше з його планами. У шлюбі їм не вдалося прожити довго – чоловік загинула від рук невідомого злочинця. Чоловік не міг у це повірити.

Він впав у справжній розпач. Одночасно з цим він втратив кращого друга. Олег не розумів, чому це сталося з ним і його близькими. Пережити цю трагедію і втрату йому було складно. Тому він у кінцевому рахунку просто пішов з великого бізнес. Він придбав невеликий книжковий магазин, який розташований на самій жвавій вулиці міста. Тепер це було його новою справою, і він збирався вкласти в нього всю душу. Одночасно з цим він починає багато часу приділяти своїм рідним і близьким, усвідомлюючи, що може в будь-який момент втратити тих, кого любить. Як би Олег не старався, йому не вдається забути своє минуле. Біль від втрати не покидає його. Разом з тим, на нього звалюються нові проблеми. Слідчий Уляна Соколова намагається довести, що Олег причетний до смерті вбивці його дружини. Чоловік, нібито, влаштував самосуд над злочинцем, сам ставши злочинцем.

Між Олегом Філатовим і Уляною Соколової розгорається справжній конфлікт, який з кожним днем стає все сильніше. Ситуація істотно ускладнюється, коли головний герой випадково стає свідком загибелі в метро студентки. І за розслідування цієї справи береться саме Соколова. У неї немає ні найменших сумнівів, що Філатов і тут причетний до злочину. Він стає не тільки свідком, але й головним підозрюваним. Впертий слідчий не збирається відступати від своєї мети. Незабаром від судмедекспертів приходить інформація щодо загибелі молодої студентки. І причина її смерті призводить слідство в глухий кут. Ніхто не розуміє, як дівчина, яка впала під поїзд, могла насправді потонути, згідно судмедекспертизі. Соколова опиняється в складній ситуації, але не збирається відступати від розслідування.

Серіал Детектив на мільйон (2020) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Детектив на мільйон (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Детектив на мільйон (2020)