Пробудження кохання (2020)

Про що серіал мелодрама «Пробудження кохання (2020)»:

Олена і Микола - закохана пара. Хлопці студенти, але на майбутнє у них дуже серйозні плани: сім'я, діти,спільний дім. Але доля розпоряджається інакше. Закоханим доводиться розлучитися. Лікарі виявили у Олени серйозне захворювання, лікування потрібно проходити в іншому місті. Герої вважали, що зможуть зберегти любов на відстані, але втрутилася підступна розлучниця. Завдяки підступам хлопці посварилися і розлучилися назавжди.

Роки потому та ж доля приготувала героям нову зустріч. Олена повертається в рідне місто. Рідні, з дитинства знайомі вулиці. Шквал спогадів, захльостує жінку з головою. Зустріч з давнім коханим, почуття до якого і не думали згасати. Та й Микола, схоже, не розлюбив її і чекає другого шансу на щастя. Ось тільки цей шанс Олена дати не може.

Героїня встигла вийти заміж. Нехай вона не любить чоловіка, талановитого нейрохірурга Савелія, але зраджувати його не має наміру. Микола також встиг одружитися, після від'їзду Олени звернувши увагу на закохану в нього Марину. Незважаючи на любов і тяжіння, герої пов'язані обіцянками і не можуть віддатися почуттям, як в юності. Але чи зможуть вони протистояти всепоглинаючою силою любові, або борг буде забутий, а шлюбні клятви розтоптані?

Серіал Пробудження кохання (2020) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Пробудження кохання (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Пробудження кохання (2020)