Практика (2014-2018)

Про що серіал мелодрама «Практика (2014-2018)»:

Події серіалу розгортаються в невеликій тульської лікарні. У центрі подій опинився медичний персонал. Тут вони переживають найважливіші моменти свого життя, тут вершиться історія кожного героя. Кожен день вони займаються не тільки складними операціями і не тільки лікують пацієнтів, вони так само будують відносини з колегами, піклуються про своє особисте життя. Головна героїня серіалу – молода жінка Олена – була блискучим хірургом. У цій області їй просто не було рівних. Начальство і колеги ставилися до неї з великою повагою, завжди з нею рахувалися. Життя Олени складалася вельми вдалим чином. Вона була одружена з хорошою людиною. Але рік тому все змінилося. Це сталося в той момент, коли в клініці з'явився новий завідувач.

Ілля виділявся серед інших лікарів. Може бути, справа була в тому, що він приїхав з Москви. Але з його приїздом все змінилося не тільки в роботі клініки, але і в житті головної героїні. Стосунки зі Степаном зіпсувалися, і через якийсь час подружжя розлучилося. Минув деякий час, і Ілля і Олена зрозуміли, що відчувають один до одного романтичні почуття. Спочатку їм було не просто працювати разом, але поступово вони закохалися один в одного. Через рік після появи Іллі в тульській лікарні, вони вирішили одружитися. Вони нарешті перестали приховувати від колег свій службовий роман. Степан привітав свою колишню чоловік з такою подією. Він досить спокійно сприйняв цю новину і стверджував, що це анітрохи його не турбує, і він за неї щасливий.

Незабаром приїхала і колишня Іллі. Лана теж планувала привітати закоханих з одруженням. Проте щось пішло не так. Пояснення з колишнім коханим закінчилися для неї великою сваркою. Але подальші події були ще більш драматичним. Лана стала жертвою нападу маніяка. Вона опинилася в лікарні. Олена та Ілля, природно, зробили все, що в їх силах, щоб врятувати її. Однак дівчина все одно померла. Ілля не міг змиритися з тим, що трапилося. Він упевнений, що Лана потрапила в біду, тому що була дуже засмучена через їх сварки. Він відчував себе винуватим ще й тому, що не зміг врятувати їй життя. Відносини з Оленою стають напруженими після цих подій. В якийсь момент він приймає рішення розлучитися з новою коханою. Головна героїня була не готова до таких подій. Вона і уявити собі не могла, що її життя може скластися подібним чином.

Серіал Практика (2014-2018) 1- 37, 38, 39, 40 серія дивитися онлайн всі серії підрят 40 серий

Мелодрама «Практика (2014-2018)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Практика (2014-2018)