Проти течії (2020)

Про що серіал мелодрама «Проти течії (2020)»:

«Проти течії» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилися два абсолютно протилежних один одному людини. Життя Милі і Руслана відрізнялися кардинальним чином. Здавалося, між ними немає нічого спільного. Калінін Руслан був привабливим молодим чоловіком. Його дружина померла, і він залишився вдівцем. З боку він здавався замкнутим і таємничою людиною. У нього був власний яхт-клуб. Щоправда, останнім часом у його бізнесу справи йшли не кращим чином. Міла Єгорова – звичайна дівчина, життя якої нічим особливим не відрізняється.

Вона отримала пропозицію попрацювати в яхт-клубі Калініна в якості прес-секретаря. Її діяльність повинна допомогти яхт-клубу повернути колишню репутацію. Калінін покладає на її роботу великі надії. Варто було цим двом познайомитися, як якесь неконтрольоване тяжіння заволоділа ними. Вони постійно тягнулися один до одного, і це здавалося їм вельми небезпечним. Вони почували себе щасливими один з одним, але не були впевнені в ідеальності цих відносин. Ці відносини були не простими, але вони намагалися вірити в них. Руслан зробив Милі пропозиції, і вона відчувала себе щасливою, упевнена, що зустріла кохання свого життя.

Вона намагалася відкинути в бік сумні події як власного, так і його минулого. Вона просто відчувала себе щасливою і довіряла Руслану, незважаючи на те, що вони були дуже різними. В якийсь момент їх щастя було порушено вістками з минулого. Руслан ніяк не міг забути свою загиблу дружину. Він розумів, що її вже немає, і він мусить якось жити далі. Однак спогади про неї ще були свіжими і досить хворобливими. Він і сам не розумів, чи готовий залишити її в минулому і будувати подальше життя з кимось. У Міли теж був колишній наречений, який несподівано нагадав про себе. Він не змирився з їх розставанням і всіма способами намагався повернути колишню кохану. Заради цього він навіть переконує Мілу, що Руслан насправді вбивця. Головна героїня відмовляється в це вірити, що колишній має намір довести їй свою правоту. Головні герої виявляються в непростій ситуації. Невідома сила притягує їх один до одного, але одночасно з цим на їх шляху виникає стільки перешкод, впоратися з якими їм дуже не просто. Чим же закінчиться ця історія для головних героїв? Чи вдасться їм прийти до балансу у власному житті?

Серіал Проти течії (2020) 1- 7, 8, 9, 10 серія дивитися онлайн всі серії підрят 10 серий

Мелодрама «Проти течії (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Проти течії (2020)