Доктор Віра (2020)

Мелодрама Доктор Віра (2020) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
30 серий
Премєра:
16 марта 2020
Країна:
Тривалість:
45 мин.

Про що серіал мелодрама «Доктор Віра (2020)»:

Особисте і професійне життя героїні склалася дуже вдало, — чарівна дочка, люблячий чоловік, улюблена робота. Про що ще може мріяти жінка? Багатосерійна мелодрама «Доктор Віра», яку в 2020 році покаже український канал 1 1, це історія про кохання, зраду і пошуках щастя.

Несподівано налагоджена й упорядкована життя кардіохірурга, валиться відразу. Безслідно зникає її чоловік Андрій. Героїня серіалу залишається зовсім одна, з маленькою дитиною на руках і хворою матір'ю. В добавок до цих неприємностей, до неї в будинок приходить незнайомка, яка говорить, що це вона справжня дружина Андрія.

Щоб вижити, забезпечити себе, доньку і маму, Вірі доводиться повернутися в лікарню, де вона раніше працювала. Незважаючи на всі проблеми, що звалилися на доктора Віру, вона продовжить робити операції і рятувати своїх пацієнтів.

Чи зможе вона впоратися з усіма ударами долі, знайти упевненість в завтрашньому дні і знову бути щаслива? Прем'єра першої серії фільму відбудеться в Україні, вже цієї весни на телеканалі 1 1. Не пропустіть цікаву новинку.

Серіал Доктор Віра (2020) 1- 27, 28, 29, 30 серія дивитися онлайн всі серії підрят 30 серий

Мелодрама «Доктор Віра (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Доктор Віра (2020)