Рік культури (2018)

Про що серіал мелодрама «Рік культури (2018)»:

«Рік культури» - новий комедійний серіал телеканалу ТНТ, в центрі подій якого виявився Віктор Михайлович Сичов – недолугий чиновник. У його житті несподівано сталися зміни, до яких він був абсолютно не готовий. Після прямої лінії з президентом країни головного героя відправили в один провінційний університет. Посилання на кафедру словесності, так ще й у чужому містечку, не особливо порадувала чоловіка. Сичов не уявляв, як залишить столицю своє затишне і зручне шкіряне крісло, свій світлий і просторий кабінет і відправиться в глушині, де його чекає пильна аудиторія університету і старий, хиткий стілець. Проте вибору у нього не було, і він не ризикував своєю кар'єрою.

Хтось порахував, що служитель Міністерства освіти повинен і сам поринути з головою в це саме освіта. Може бути, тоді вдасться щось змінити і прийняти правильні реформи. Сичов звик халатно ставитися до своєї роботи, як і більшість інших чиновників. Він був задоволений займаним постом і дбав лише про власну вигоду. Але тепер все змінилося. Він був би радий просто відсидіти в цій «засланні» якийсь час. Однак щоб повернутися на колишнє комфортабельне» містечко, головний герой повинен досягти певних успіхів. А саме – вивести провінційний університет, про існування якого більшість жителів величезної Росії навіть ніколи не чуло, в сотню кращих Вузів країни. Якщо він не зробить цього протягом певного періоду часу, то про власну блискучою і престижною кар'єрі Сичов може просто забути раз і назавжди.

Дана перспектива його не радувала, тому він був зобов'язаний добитися позитивного результату до поставленої перед ним задачі. Але як це зробити? Адже насправді він абсолютно не вмів і не любив працювати. До того ж у Верхнеямске, куди головний герой прибув, його прийняли не надто привітно. Місцеві жителі ставилися скептично до його дорогих костюмів і зарозумілим замашок. Для них це просто нічого не коштувало, і у них були зовсім інші цінності. Подружитися ні з ким не вийшло, тому що чоловік не викликав ні у кого довіри. Та й сам він не дуже квапився налагоджувати контакти, вважаючи за краще і далі задирати ніс і намагатися командувати в навчальному закладі. Але що б він не робив, йому ніяк не вдавалося досягти бажаного результату. Дана обставина лише посилило бажання головного героя скоріше повернутися в столицю. Чим обернеться для головного героя цей досвід?

Серіал Рік культури (2018) 1- 17, 18, 19, 20 серія дивитися онлайн всі серії підрят 20 серий

Мелодрама «Рік культури (2018)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Рік культури (2018)