Тінь дракона (2020)

Мелодрама Тінь дракона (2020) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серії
Премєра:
15 лютого 2020
Країна:
Тривалість:
46 хв.

Про що серіал мелодрама «Тінь дракона (2020)»:

«Тінь дракона» - новий мелодраматичний серіал російського виробництва, у центрі подій якого знаходиться подружня пара Віктор та Марина. Вони вже довгий час в шлюбі і все це час відчували себе щасливими. Єдине, чого їм дійсно не вистачало – це дитини. Завагітніти ніяк не виходило, і подружжя не знали, що їм робити. У якийсь момент вони стали розглядатися варіант з усиновленням дитини з дитячого будинку. Їм сподобався маленький хлопчик Альоша. Це здавалося для них чимось природним. Марина працювала психологом, а маленький Альоша був її пацієнтом.

Головна героїня дуже перейнялася історією цього хлопчика. Альоша завжди мовчав, і після роботи з ним Марина прийшла до висновку, що його німота – це результат якоїсь важкої психологічної травми. Марині залишалося лише дізнатися, яка саме травма стала причиною. Незабаром у житті головної героїні відбувається нещасний випадок, який повністю змінює її подальше існування. Вона потрапляє в серйозну аварію. Коханий чоловік Віктор, який завжди був для неї підтримкою і опорою, несподівано пішов. Для молодої жінки це стало великою несподіванкою і навіть шоком. Альоша теж зник з її життя. Рідний батько відвіз хлопчика на Урал. Життя Марини втратила сенс, і вона не знала, що тепер робити. Вона розуміє, що просто не зможе жити далі спокійно, якщо не розбереться, що сталося з хлопчиком і не допоможе йому.

Вона не втрачає надію, що хлопчика можна вилікувати, і його життя стане повноцінною. Вона не замислюючись відправляється на Урал. І незабаром вона дізнається правду. Перед нею відкриваються справжні причини хвороби Альоші. Виявляється, дитина стала свідком вбивства матері. Страшна картина стала причиною психологічної травми. Більше того, це знання небезпечно для нього. І що найголовніше – після того, як Марина дізналася цю страшну таємницю, вона теж опинилася в небезпеці. Небезпечні люди почали її переслідувати. А все, чого прагне молода жінка – це просто забрати хлопчика і опинитися з ним в безпечному місці. Вона знає, що дитина дуже потребує допомоги і, що найголовніше, в належному догляді і спокійного життя. І вона впевнена, що може йому це дати. Головне – впоратися з труднощами, вижити в що б те не стало. Чи вдасться головної героїні впоратися з усіма неприємностями і убезпечити себе і хлопчика?

Серіал Тінь дракона (2020) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Тінь дракона (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Тінь дракона (2020)