Не відпускай (2020)

Про що серіал мелодрама «Не відпускай (2020)»:

«Не відпускай» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилися випускники школи. Окрилені майбутньої дорослої життям вони самі не відають, що творять. У них є улюблене місце, куди вони регулярно відправляються купатися великою компанією. І зараз їм здалося відмінною ідеєю трохи розвіятися і купуватися натовпом. Серед випускників була закохана пара Макс і Рита. Їм теж було весело, і вони з задоволенням вирушили купатися. Правда, разом з ними був так само шестирічний брат Рити – Вітя. Їй часто доводилося доглядати за ним.

Вона любила молодшого брата, але в силу свого віку їй так хотілося бути трохи більш незалежною і проводити час з однолітками, особливо, зі своїм хлопцем. Під час цього «відпочинку» з маленьким Вітею відбувається велика біда – він невдало зривається з тарзанки. В результаті у свої шість років хлопчик отримує травму хребта, а разом з цим і інвалідність. Рита відчуває себе винуватою за те, що сталося з молодшим братом. Але що ще гірше – їх батько не витримує того, що сталося з його дитиною. У нього трапляється інфаркт, і він помирає. Відразу в сім'ї відбувається відразу два горя, і виною цьому в деякій мірі стало бажання Рити провести час з друзями та коханою людиною. Мати була поза себе від горя і не уявляла, як їй жити далі. Вона вимагала від Рити, щоб дівчина негайно розлучилася з Максом і більше ніколи з ним не спілкувалася.

Мати погрожує кинути дочку, якщо вона не виконає її побажання. До того ж до неї дійшли чутки, що саме Макс штовхнув Вітю, в результаті чого хлопчик отримав травму. Рита була розбита. Вона і уявити собі не могла, що доросле життя зустріне її такими неприємностями. Вона дуже любила Макса, але відчувала, що нормальних відносин у них у цій ситуації просто не може бути. У підсумку, пара розлучилася. Минуло десять років. За цей час кожен з них побудував своє життя і практично не згадував один одного. І ось через стільки років доля дає їм можливість знову зустрітися. Вони приїжджають в своє рідне містечко, в якому виросли. У кожного були свої цілі і мотиви, щоб повернутися. Хтось планував будівництво тут яхт-клубу, а хтось, навпаки, хотів захистити рідне місто від знесення будинків і забудови.

Серіал Не відпускай (2020) 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Мелодрама «Не відпускай (2020)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Не відпускай (2020)