Поранене серце (2016)

Мелодрама Поранене серце (2016) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серії
Премєра:
18 вересня 2016 18 вересня 2016
Країна:
Тривалість:
45 хв.

Про що серіал мелодрама «Поранене серце (2016)»:

Максим повірений - один з кращих столичних архітекторів, його проекти приносять величезний прибуток і неймовірний успіх. На особистому фронті у Максима теж все в порядку, він оточений ласкою і турботою своєї нареченої Тамари, з якої планує провести залишок свого життя. Але, трапляється непередбачене: в його рідній дереві вмирає перше кохання Максима - Лариса. Багато років тому вони були закохані, і мріяли про щасливу родину, але, поки Макс був в армії, Лариса вийшла заміж за іншого.

Відклавши всі справи, архітектор відправляється на похорон, щоб попрощатися з першим коханням. Зовсім випадково він дізнається, що у Лариси є доросла дочка, батьком якої він є. Герой фільму "Раненое серце" вирішує забрати дочку Женю, до себе в Москву. Женя виявилася - важким підлітком, з нею ніхто не зміг знайти спільної мови, ні сам батько, ні його кохана, ні найкращі викладачі.

Єдина людина який міг вплинути на Женю - це сільська вчителька Вікторія, у якої Максим просить допомоги, і запрошує до себе. Таким чином життя героя змінюється, завдяки своїй дочці, він з'ясовує, що його вірний друг, насправді брехун і підлий зрадник, а майбутня дружина, зраджує йому довгий час ..

Серіал Поранене серце (2016) 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серії

Мелодрама «Поранене серце (2016)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Поранене серце (2016)