1+1 вдома (2013)

Про що фільм мелодрама «1+1 вдома (2013)»:

Предріздвяна суєта захоплює всіх. Потрібно до кінця грудня багато що встигнути зробити, а головне накупити подарунків всім рідним, друзям, що нікого не образити в це світле свято. Історія інтригуючого і комедійного сюжету відбувається в невеликому провінційному містечку, де вже щосили панує новорічна атмосфера. Несподівана звістка звалюється на батьків Михайла Скалкіна і Соні Мартинюк. Дорослим потрібно терміново виїхати.

Все відбувається так раптово, що вони похапцем доручають, своїх діток сусідам, з повною упевненістю, що ті відповідально підійдуть до їх прохання. Ніхто не здогадується, що сталася абсолютна плутанина, осічка і два підлітка залишилися під опікою у себе, без дорослого контролю. Так два підлітка Миша і Сонечка не очікують, що їм доведеться подбати про себе самим, не уявляючи, де шукати своїх зниклих рідних.

Ніби по злому року долі або пильній увазі авантюрних особистостей, якісь зухвалі грабіжники пригледіли собі чергових жертв саме тих будинків, в яких відсутні, на їхню думку, власники. Можна спокійно вивести все добро, і ніхто з оточуючих не помітить, що у них під носом відбувається нахабне пограбування. Адже зараз зайняті лише однією проблемою, як веселіше зустріти Різдво. Але злочинці ще не знають, що вони зіткнутися з потужним опором підприємливих і сміливих хлопців.

Мелодрама «1+1 вдома (2013)» дивитися онлайн

Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » 1+1 вдома (2013)